Kim jestem

Cześć!

Mam na imię Mariusz, a to moje ukochane miejsce, w którym mogę dać upust swojej domniemanej grafomanii. Próbkę jej znajdziesz zresztą tuż pod zdjęciem.

Ignarant

Żarty z nazwiska są najłatwiejsze, ale często też bolesne. I nie zawsze można je zignorować. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest uczynienie z niego wartości, oręża, wyrazistej marki. Tak właśnie powstał IGNARANT.

Co tutaj znajdziesz?

W rozkrzyczanej rzeczywistości, w której słowa tracą na znaczeniu, ustępując miejsca wrzaskom i sloganom, podejmuję trud przywrócenia im pierwotnej wartości. Ze sterty pozornie bezwartościowego medialnego bełkotu, wyławiam białe kruki i oddaję im należny szacunek. Stoję na stanowisku, że nie zawsze trzeba mówić wiele i głośno, aby powiedzieć wszystko. Niejednokrotnie wystarczą pojedyncze zdania, a czasem to w ciszy sens wybrzmiewa najgłośniej.

Kim jestem?

Z wykształcenia politologiem ze specjalnością dziennikarską. Z doświadczenia dziennikarzem, redaktorem i krytykiem. Życie nauczyło mnie, aby z rezerwą podchodzić do okrągłych sformułowań, wypolerowanych komunikatów i wystudiowanych gestów, a jedyne źródło informacji częściej niż wyrocznią bywa propagandową tubą.

Dlaczego piszę?

Bo nie znam niczego, co sprawiałoby mi większą satysfakcję w życiu, a mam to szczęście, że robiąc to, spełniam swoje marzenia. Piszę recenzje książek, filmów, muzyki, nowych technologii. Piszę o moich podróżach. O tym, co obserwuję, i co w jakiś sposób mnie dotyka i porusza. Tak naprawdę jednak ciągle piszę o sobie. Bo tylko w odniesieniu do mojego życia, moich doświadczeń i mojego poglądu na świat, mogę mówić o wszystkim pozostałym.

Miło mi Cię poznać!

Chcesz wiedzieć więcej – napisz na kontakt@ignarant.pl lub znajdź mnie w mediach społecznościowych. Jestem na Facebooku i na Instagramie.

Możesz również pisać do mnie na profilu prywatnym.

Miłego dnia!